Ansatte

portrettfoto av Sigrun Aamodt

Sigrun Aamodt

Senterleder
sigrun.aamodt@oslomet.no

portrettbilde av Omar Ahmed

Sid Omar Ahmed

Nettlærer somali
sidoma@oslomet.no

portrettbilde av Gada Al-Ani

Gada Omar Al-Ani

Nettlærer arabisk
gadaomar@oslomet.no

Amer Zeiad Ayoub

Nettlærer arabisk
amerzeia@oslomet.no

Sofia Bjorsnes

Rådgiver
sofiyak@oslomet.no

foto av Anne Beate Eide

Anne Beate Eide

Rådgiver
anneid@oslomet.no

Sanaa Ezzat

Nettlærer arabisk
sanaa.ezzat@oslomet.no

Dag Fjæstad

Dag Fjæstad

Seniorrådgiver / nestleder
dag.fjastad@oslomet.no

Helene Fulland

Seniorrådgiver
helenefu@oslomet.no

portrettbilde av Sara M. Granheim

Sara Marie Granheim

Rådgiver / leksikograf
saramari@oslomet.no

Portrettfoto av Marianne Grødum_kvinne med langt lyst hår og briller

Marianne Grødum

Seniorrådgiver
marigr@oslomet.no

portrettfoto av Line-Marie Holum

Line-Marie Holum

Seniorrådgiver
lmholu@oslomet.no

Viktoria Holund

Rådgiver
viktoria@oslomet.no

Katarina S. Hundal

Rådgiver
katarin@oslomet.no

Kristin Lund

Rådgiver
kristin.lund@oslomet.no

Marit Lunde

Marit Lunde

Seniorrådgiver / nestleder
marit.lunde@oslomet.no

Mimmi Nguyen

Rådgiver
mimmingu@oslomet.no

Elwira Pajak

Rådgiver
elwirapa@oslomet.no

Sissel_persen_BW_lav

Sissel Persen

Rådgiver
sisp@oslomet.no

John Sium

Nettlærer tigrinja
john.sium@oslomet.no

Ingeborg Berven Sundt

Rådgiver
ingebsu@oslomet.no

Eden T. Teklemichael

Nettlærer tigrinja
edentewe@oslomet.no

Portrettfoto av Kevin Utap

Kevin Utap
Rådgiver
kuta@oslomet.no

Lene Østli

Seniorrådgiver
lene.ostli@oslomet.no

Sigridur Vilhjalmsdottir

Seniorrådgiver
sigridur@oslomet.no

I permisjon

foto av Solveig Berg Johnsen

Solveig Berg Johnsen

Seniorrådgiver
solbj@oslomet.no

portrettfoto av Eli Rugaard

Eli Rugaard
Rådgiver
elirugaa@oslomet.no